Duyurular

Kocaelispor Başkanı Ziyareti

Kocaelispor Başkanı (Eski Kartepe Belediye Başkanı) Sayın Hüseyin ÜZÜLMEZ, Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makamında ziyaret etti.

2019 Yılı Değerlendirme Toplantısı

Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL, Defterdar Yardımcımız Sayın Mehmet DEMİR ve Defterdarlığımız birim amirlerinin katılımlarıyla 2019 yılı değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

EFESANPORT Ziyareti

EFESAN Şirketler Grubu Koordinatörü YMM Sayın Tevabil ÜSTÜNDAĞ ve Genel Müdür Sayın İlker TUNCER, Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makamında ziyaret etti.

Müftü Ziyareti

İzmit İlçe Müftüsü Sayın Süleyman KÜÇÜK, Mimar Muammer KİBAR ve okul müdürleri Sayın Metin PADU ile Sayın Sebahattin KUK , Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makamında ziyaret ettiler.

Sakarya İli Ziyaretleri

Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL, İzmit Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Sayın Celal ÇOBANOĞLU ile birlikte; Tarım Kredi Kooperatifi Sakarya Bölge Müdürü Sayın Fırat SUNGUR ve Sakarya Orman Bölge Müdürü Sayın Ziya POLAT’ı ziyaret ettiler.

11 Kasım Ağaçlandırma Seferberliği

81 ilimizde 11 milyon fidanın toprakla buluşmasını ve dünya rekorunu hedefleyen, Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’in de katılım sağladığı 11 Kasım Ağaçlandırma Seferberliği kapsamında geleceğe nefes olacak fidanlar toprakla buluşturuldu.

AFAD Eğitim Toplantısı

Yerel düzeyde ana çözüm ortağı olarak görevlendirilen Defterdarlığımızca kendi sorumluluğundaki ZARAR TESPİT HİZMET GRUBU, tüm ilçelerdeki destek çözüm ortakları olan operasyonel ekiplerle birlikte Zarar Tespit Hizmet Grubu Yetkilisi olan Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL ve AFAD İl Müdürü Sayın Salim TEKOĞU’un katılımları ile koordinasyon ve güncelleme toplantısı gerçekleştirildi.