Duyurular

Vezne Tahsilatları Hakkında

Dünya genelinde toplum sağlığını ilgilendiren  Covid-19 Salgını ve Hazine ve Maliye Bakanlığının 20/03/2020 tarihli Vezne İşlemleri konulu yazısı sebebiyle;

Veznelerimizce yapılacak her türlü tahsilat işlemleri bankalara yönlendirilmekte olup, Muhasebe Müdürlüğü, Malmüdürlükleri ve Saymanlık Müdürlüklerine ait banka hesap bilgilerini içeren liste aşağıda yer almaktadır. İlgili Müdürlüklere yapılacak ödemelerin hangi işleme ve kime ait olduğunun belirlenmesi adına ödemelere ilişkin asgari açıklamarın  (ilgilinin T.C. Numarası, teminat, kişiborcu, 2/B , Taşınmaz No vb. ne için yatırıldığı)  yapılmasını önemle rica ederiz.

NOT: Milli Emlak Ödemeleri (2/B, Taşınmaz Satışı, Ecrimisil vb.) Kocaeli Defterdarlık Muhasebe Müdürlüğüne yapılmaktadır.

“8 Mart Dünya Kadınlar Günü” Kutlaması

Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL, Defterdar Yardımcısı Mehmet DEMİR ile birlikte “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” münasebetiyle Defterdarlık binamızda çalışan kadın personelimizi tek tek ziyaret ederek “Kadınlar Gününü” kutladı ve her birine çiçek ile beraber küçük hediyeler takdim etti.

Kocaeli SMMMO Ziyareti

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Sayın Mustafa TAŞPINAR, Başkan Yardımcısı Sayın Barış KOÇAK, Genel Sekreter Sayın Tülin KEÇECİ ve diğer Yönetim Kurulu üyeleri Muhasebe Haftası kapsamında Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makamında ziyaret ettiler.

Vergi Denetim Kurulu Ziyareti

Vergi Denetim Kurulu Kocaeli Grup  Başkanı Sayın Hakkı SARI ve Başkan Yardımcısı Sayın Ali AKAT, Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makamında ziyaret etti.

Kocaelispor Başkanı Ziyareti

Kocaelispor Başkanı (Eski Kartepe Belediye Başkanı) Sayın Hüseyin ÜZÜLMEZ, Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makamında ziyaret etti.

2019 Yılı Değerlendirme Toplantısı

Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL, Defterdar Yardımcımız Sayın Mehmet DEMİR ve Defterdarlığımız birim amirlerinin katılımlarıyla 2019 yılı değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

EFESANPORT Ziyareti

EFESAN Şirketler Grubu Koordinatörü YMM Sayın Tevabil ÜSTÜNDAĞ ve Genel Müdür Sayın İlker TUNCER, Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makamında ziyaret etti.