Duyurular

Müftü Ziyareti

İzmit İlçe Müftüsü Sayın Süleyman KÜÇÜK, Mimar Muammer KİBAR ve okul müdürleri Sayın Metin PADU ile Sayın Sebahattin KUK , Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makamında ziyaret ettiler.

Sakarya İli Ziyaretleri

Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL, İzmit Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Sayın Celal ÇOBANOĞLU ile birlikte; Tarım Kredi Kooperatifi Sakarya Bölge Müdürü Sayın Fırat SUNGUR ve Sakarya Orman Bölge Müdürü Sayın Ziya POLAT’ı ziyaret ettiler.

11 Kasım Ağaçlandırma Seferberliği

81 ilimizde 11 milyon fidanın toprakla buluşmasını ve dünya rekorunu hedefleyen, Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’in de katılım sağladığı 11 Kasım Ağaçlandırma Seferberliği kapsamında geleceğe nefes olacak fidanlar toprakla buluşturuldu.

AFAD Eğitim Toplantısı

Yerel düzeyde ana çözüm ortağı olarak görevlendirilen Defterdarlığımızca kendi sorumluluğundaki ZARAR TESPİT HİZMET GRUBU, tüm ilçelerdeki destek çözüm ortakları olan operasyonel ekiplerle birlikte Zarar Tespit Hizmet Grubu Yetkilisi olan Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL ve AFAD İl Müdürü Sayın Salim TEKOĞU’un katılımları ile koordinasyon ve güncelleme toplantısı gerçekleştirildi.

Defterdar Yardımcımıza Veda Yemeği

Bursa Defterdarlığına Defterdar Yardımcısı olarak atanan Sayın Erdoğan TAŞCAN için Defterdarımız Sayın  Dursun Ali ÖZEL’in katılımı ile veda yemeği düzenlendi. Yemekte Defterdarlığımız daire amirleri ve çalışma arkadaşları da hazır bulundu.
Defterdar Yardımcımıza yeni görevinde başarılar dileriz. 

Kocaeli SMMMO ziyareti.

Yapılan seçimler sonucunda yeni görevine başlayan Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Sayın Mustafa TAŞPINAR, Başkan Yardımcısı Sayın Barış KOÇAK ve diğer Yönetim Kurulu üyeleri ile Denetleme Kurulu ve Disiplin Kurulu başkanları, Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makamında ziyaret etti.

İzmit Kaymakamı ziyareti.

Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL , İzmit Kaymakamı Sayın Şevket CİNBİR’i makamında ziyaret etti ve yeni görev yerinin hayırlı olmasını diledi.