Duyurular

Büro Memur-Sen Ziyareti

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Sayın Metin YILANCI, Şube Başkanı Sayın Fırat GÜLER, Kars Şube Başkanı Ahmet ADIGÜZEL ve Başkan Yardımcısı Eyüp KELEŞ Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makâmında ziyaret ettiler.

DENİZ TİC. ODASI ZİYARETİ

Kocaeli Deniz Ticaret Odası Başkanı Sayın Vedat DOĞUSEL ile Kocaeli Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri; Yusuf YILDIZ, Can ÖZGÜLENÇ, Sadi VATAN, Aycan GÜNAY ve Şevki DİNÇ Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makâmında ziyaret ettiler.

Uğur Okulları Ziyareti

Uğur Okulları Genel Müdürü Sayın Nevzat KULABEROĞLU beraberindeki heyet ile Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makâmında ziyaret etti.

Ziyarette Uğur Okulları Genel Müdür Yardımcısı Mustafa ÇAKIR, Uğur Okulları Kocaeli Kurucu Temsilcileri Necip KATIRAĞ ve Yücel ERDOĞAN, Kocaeli Uğur Okulları Genel Müdürü Ali Rıza GÜNDOĞDU, İzmit Uğur Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Tuncay, Fethiye Şube Müdürü Adem KATIRAĞI ve Savaş KILIÇ hazır bulundular.

Türkiye Yelken Federasyonu Ziyareti

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Sayın D.Özlem AKDURAK beraberinde Kocaeli Gençlik Spor İl Müdürü Sayın Muzaffer ÇİNTİMAR, İzmir Eski Defterdarı Sayın Tamer UTKUCU, Körfez Yarımca Yelken Kulübü Başkanı Sayın Recep İLGÜN ve Körfez Yarımca Yelken Kulübü Yön.Kur. Üyesi Sayın Adem ÖMEROĞLU ile birlikte Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’İ makâmında ziyaret ettiler.

Büyükşehir Bld. Başkanı Ziyareti

Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL, Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Sayın Ayhan YAMAN ile birlikte 31 Mart Yerel Seçimlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Bilecik Eski Valisi Sayın Doç.Dr.Tahir BÜYÜKAKIN’ı makâmında ziyaret ederek seçilmesinden dolayı tebrik edip başarılar diledi.

Muhasebe Müdürümüze Veda Yemeği

Emekliye ayrılan Muhasebe Müdürümüz Sayın İhsan DİLER için Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’in katılımı ile veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine Çevre ve Şehircilik Uzmanı Sayın Osman HASÇELİK, Defterdar Yardımcılarımız Sayın Mehmet DEMİR ve Erdoğan TAŞCAN ile Defterdarlık Uzmanı Kılıç ARSLAN, Muhakemat Müdürü Hasan YÜKSEL, Personel Müdürü Emre KİP, Defterdarlık Uzman Yrd. Ahmet KARABABA, Gebze Malmüdürü Satılmış Cem ÖKSÜZ, Kurumlar DSS Müdürü Necmi ÇAVDAR, Muhasebe Müdür Yrd. Serap ÖZ, İzmit Emlak Müdürü Hüseyin AKGÜL, Gebze Emlak Müdürü Meydan ÖZDEMİR, İzmit Emlak Müdür Yardımcıları Hayrettin SÜZER, Hasan AŞKAN ve Gebze Emlak Müdür Yrd. Eser ÜNLÜ katıldılar.

Ticaret Odası Ziyareti

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Sayın Necmi BULUT ve Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcısı Sayın Hüseyin Avni ARSLAN, Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makâmında ziyaret ettiler.

Ziraat Bankası Ziyareti

T.C. Ziraat Bankası Kocaeli Bölge Müdürlüğüne yeni atanan Sayın Rehber BİRKAN Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makâmında ziyaret etti. Ziyarette mevcut Bölge Müdürü Sayın İsa AYDOĞAN ve T.C. Ziraat Bankası Kocaeli Merkez Şubesi Müdürü Sayın Deniz Alp’de hazır bulundular.

KSMMMO ZİYARETİ

Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i kutlanmakta olan Muhasebeciler Haftası etkinlikleri kapsamında ziyaret ettiler. Ziyarette KSMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fikret GÖKMEN ile Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz TOSUN, Taner ÖNER, Tülin KEÇECİ, Veysel ÇELİK, Okşin BEÇET, Hamit AKBULUT ve Serdar KANDEMİR hazır bulundular.